[av_horizontal_gallery ids=’462,463,464,465,461′ height=’25’ size=’large’ links=’active’ lightbox_text=” link_dest=” gap=’large’ active=’enlarge’ initial=” control_layout=’av-control-default’ id=”]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

شرکت اطلس ایده نو سیستم دارای نمایندگی رسمی از شرکت کافه کپس (تولید قهوه, چای و کپسول قهوه ) آفریقای جنوبی و همچنین مجوز رسمی ورود کالا از سازمان غذا و دارو در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش آنلین و آفلاین محصولات چای, دمنوش , لوازم باریستا , انواع فیلتر کاغذی ,انواع پودر ها, قهوه ساز و غیره آغاز کرد. این شرکت  با در نظر گرفتن نیاز بازار عمده و خورده فروشی به پورتفولیویی بزرگتر از محصولات , اجناس را وارد و یا از تولید کنندگان داخل خرید میکند و مستقیم بدون دخالات واسطه به مشتری نهایی به فروش میرساند. با خرید, واردات و فروش مستقیم این شرکت به کیفیت خدمات پخش, اصالت کالا و قیمت های درج شده خود اطمینان حاصل نموده و با این روش در طی ۵ سال اخیر با میزان رشدی کوچک ولی پایدار سهمی کوچک در بازار بزرگ ایران برای خود ایجاد کرده است. امتیاز کافه نو متعلق به شرکت اطلس ایده نو میباشد, و تمام فروش این شرکت با ارائه فاکتور رسمی صورت میگیرد. با ما همراه باشد.

شركت كافه كپس واقع در كيپ تاون آفريقاي جنوبي توليد كننده دستگاه نسپرسو ساز و كپسول هاي قهوه مي باشد. كپسول قهوه يك ايده جديدي نيست. از زمان اختراع اين محصول در دهه هفتاد ميلادي، چندين موج نوآوري در اين صنعت رخ داده است. چيزي كه جديد است كپسول قهوه‌اي است كه در آفريقاي جنوبي توليد مي شود. با استفاده از مرغوبترين قهوه از زادگاه اين صنعت در قاره آفريقا، كپسول‌هاي توليدي شركت كافه كپس با نام تجاري كافه لوكس براي مشتريان به نسبت به رقباي اروپايي‌ خود مقرون به صرفه است. اين شركت با توليد دستگاه نسپرسو ساز و كپسول‌هاي قهوه همراه شما در تمامي لحظات شيرين زندگي‌ خواهد بود. كافه كپس اطمينان دارد كه محصولات قهوه و دستگاه‌هاي خود داراي بهترين كيفيت و با استفاده از مرغوبترين قهوه از قلب آفريقا و آمريكاي لاتين توليد شده است و برند كافه لوكس در ايران داراي مجوز رسمي از سازمان غذا و دارو می باشد.

شرکت کافه کپس  با نام تجاری کافه لوکس فعالیت خود رادرسال 1395 در ایران شروع کرده است. صادرات کافه لوکس به بیش از 32 کشور مهرتایید کیفی مهمی برای قهوه تولیدی این شرکت می باشد.مهمترین هدف ما تولید و فروش با کیفیت ترین قهوه است. با استفاده از مرغوب ترین قهوه از آمریکای لاتین و آفریقا، تمامی محصولات درکارخانه ما طبق استاندارد سازمان های بهداشتی آمریکا و اروپا رست شده و بسته‌بندی می شوند. شایان ذکر است که تمام محصولات کافه لوکس، دارای مجوز رسمی واردات و مصرف از سازمان غذا و دارو نیز می باشند. شرکت اطلس ایده نو سیستم، نماینده رسمی و انحصاری کافه لوکس در ایران، سلامتی محصول و کنترل کیفیت در تولید و پخش را تضمین می کند.
[/av_textblock]